Reklamná kampaň

Rastie váš biznis v súlade s vašimi očakávaniami?

Google nám ponúka viacero možností pre oslovenie potenciálnych zákazníkov v momente, keď uvažujú o kúpe produktu alebo služby. Rovnako vieme zvýšiť povedomie o značke, prípadne ukázať potenciálnym zákazníkom, kde sa nachádza vaša prevádzka. Aby sme vedeli, ktoré kampane sú vhodné pre sledované ciele, tak si ich bližšie priblížme. Aké kampane vlastne poznáme? Vyhľadávacia sieť, obsahová sieť, reklamy v nákupoch, videokampane, discovery, miestne kampane. Reklamy v rámci týchto kampaní majú rôznu podobu. Zobrazujú sa na rôznych miestach na internete a sledujeme nimi iné ciele.

VÝKONNOSTNÉ CIELE GOOGLE REKLAMY

Tu už sa nehráme na pozície, kľúčové slová a reklamné texty. Tu všetko podlieha vášmu zisku. Z našich klientov vytvárame v programe Management jednotky vo svojom obore a to bez ohľadu na to, či v Malackách vyrábajú plastové okná, namontujú 300 klimatizácii ročne po celom Slovensku alebo postavia tisíc bytov ročne. Nezľakneme sa ani top IT firmy predávajúcej svoj produkt pre celý svet a stále sme radi ak môžeme pozdvihnúť biznis toho nášho malačana o 40% medziročne. Proste, ak chápete, že vaše produkty alebo služby ľudia hľadajú na Google, ste náš klient.

Reklama na YouTube je výbornou náhradou televíznej reklamy, prípadne jej výkonný doplnok. Na rozdiel od TV, reklama na YouTube má plnú pozornosť diváka. Využíva model platby za prehratie. Teda za reklamu platíte až vtedy, keď si z nej divák pozrie viac ako 30 sekúnd. V prípade videa kratšieho ako 30 sekúnd platíte za dopozeranie do konca. Navyše, prvých 5 sekúnd videa sa nedá preskočiť

Facebook nie je len o „lajkoch“. V súčasnosti má 11 rôznych reklamných formátov a každý z nich má iný cieľ. A preto ani predajné kampane prinášajúce objednávky v e-shope nie sú žiadnou výnimkou. Už nejde len o to, koľko ľudí z vašej cieľovky klikne, ale meriame konverzie, generujeme potenciálnych zákazníkov, lacno šírime videá a promujeme aplikácie pre mobily.

Google Ads PPC reklama

ROMY
creative studio

Kontakt

Firemné údaje

Konateľ: Roman Šarközi

Sledujte nás

© 2023 Romy Creative studio