Fotograf

Profesionálny fotograf

Svadby sú mojou najväčšou vášňou, možnosť prežiť neopakovateľný svadobný deň s Vami je pre mňa veľkou cťou. Zachytiť ho Vašimi, ale aj ostatnými očami, ktoré na Vás počas celého dňa prajne hľadia. Spoločne so svadobnými portrétmi Vám odovzdať tie najkrajšie spomienky na tento krásny deň.

Fotografovanie zabehnutej rodinky alebo radosť z nového prírastku. Bežné ráno či piknik v parku. Je jedno či je to pár alebo rodinka s deťmi a psíkom. Z týchto fotiek stále srší láska, úcta a radosť. 

“Navždy sa zachová…”. Smiech, slzy, triedny duch, spolužiaci, profesori, lásky. Sila fotografie spočíva práve vtom, že vie tieto častokrát krátke výnimočné okamihy zaznamenať a Vám kedykoľvek pripomenúť, ako tá Vaša výnimočná noc so zelenou stužkou vyzerala.

Fotografovanie – hotelov, nehnuteľností, firemných priestorov a reštaurácií… 

Fotografia, ktorá vystihne Váš produkt lepšie ako tisíce slov. 

fotograf Vašej svadby

spoločné zaľúbené fotografie

krsty

spoločenské akcie

výstavy

večierky

fotografovanie domácich miláčikov

fotografovanie detí

oslavy

produktová fotografia

výrobky

priestory

ostatné fotografické služby

Romy Creative Studio

Pôsobím ako svadobný fotograf, detský a rodinný fotograf, fotograf novorodencov a bábätiek. Okrem toho fotografujem tehotenstvo, portréty, spoločenské akcie a večierky, stužkové slávnosti, sväté prijímania, produkty(napríklad na web stránky a do katalógov) a ďalšie. Primárne pracujem po celom slovensku, prípadne Európy. Venujem sa aj retuši existujúcich fotografií a grafickému spracovaniu fotografií (napr. tvorba firemného katalógu). V exteriéri fotografujem na rôznych lokalitách – hlavne podľa želania klienta (príroda, mesto, moderné budovy, záhrady, hotely). Rád fotím v hotelových priestoroch, na hradoch, starých budovách alebo priamo doma u klienta (obzvlášť dobré riešenie pre fotenie detí, ktoré sa v známom prostredí cítia najlepšie). Vlastný ateliér mám momentálne mimo prevádzky.

ROMY
creative studio

Kontakt

Firemné údaje

Konateľ: Roman Šarközi

Sledujte nás

© 2023 Romy Creative studio