Grafické služby Zabezpečíme tlač Tvorba web stránok Komplexné SEO riešenia Fotografické služby Videoprodukcia E-shop Romy

O nás

Romy Creative Studio je reklamná marketingová agentúra. 

Naše služby poskytujeme od roku 2020. Primárne sme zameraní na firmy alebo živnostníkov, ktorí najviac potrebujú služby ktoré poskytujeme. Mať “dobrú” reklamu na ideálnom mieste je základ a preto sa snažíme pomôcť podnikateľom, či začiatočníkom v podnikaní a tým zefektívniť ich biznis. 

Naše dlhodobé vzájomne skúsenosti a spokojnosť zákazníkov sú našou najväčšou motiváciou posúvať náše možnosti vpred!

Fotografia produktu

Áno, ponúkame aj takúto službu. Používame profesionálne fotokamery a príslušenstvá. Kvalitne urobená fotografia produktu či služby vám zaručí 50% -ný úspech predaja. K fotkám vám vieme vyhotoviť jedálne lístky či promo letáky.

Kameraramanské služby

Kameraramanské služby sú nesmierne dôležité pri predstavovaní služieb a produktov danej firmy a preto poskytujeme aj tieto služby, ako sú napríklad kameraman produktu či firmy. Predstavte a spropagujte sa svetu, pochváľte sa tým kto ste a čím sa zaoberáte. Používame profesionálne kamery, príslušenstvo aj osvetlenie. Krásne zostrihané video, kde zákazník v priebehu 30 sekúnd zistí kto ste a čo ponúkate.

Grafické služby

Grafické služby sú u nás tou najzákladnejšou a najdôležitejšou službou, lebo každá firma sa nezaobíde bez grafického dizajnu ako napr.baner, letáky, vizitky, logá atď… Náš tím tvorí kolektív ambicióznych šikovných ľudí, ktorí sú vo svojom odbore profesionáli a ktorí sa maximálne snažia vyjsť v ústrety zákazníkovi s jeho požiadavkami.

Tvorba web stránok

Pre podnikanie je existencia webovej alebo e-shopovej stránky v dnešnej dobe nevyhnutnosťou. Kvalitne prepracovaná, pútavá, rýchla webová či e-shopová stránka vám pomôže zaistiť pravidelný zisk. Naše fantázie na tvorbu webu sú nekonečné !

Reklamné kampane

Nenecháme vás v tom samých. Reklamná kampaň, kde vás vedia dohľadať ľudia z celého sveta ako napríklad na Facebooku,YouTube a Google je nesmierne dôležitá reklama.

Romy Creative Studio funguje aj ako e-shop

Romy Creative Studio funguje aj ako e-shop, kde si môžete zakúpiť textil s originálnou grafikou a vysoko kvalitnou potlačou.

Ponúkame aj montáž banerov alebo lepenie okien

Ponúkame aj montáž banerov alebo lepenie okien či áut po celom Slovensku.