Grafické služby Zabezpečíme tlač Tvorba web stránok Komplexné SEO riešenia Fotografické služby Videoprodukcia E-shop Romy

Grafické služby

Profesionálne grafické služby

Svojim klientom ponúkame komplexné riešenia v oblasti grafického dizajnu. Bohaté skúsenosti uplatňujeme pri navrhovaní firemnej identity, vytváraní propagačných materiálov, tvorbe web stránok a obalového dizajnu. Pri tvorbe našich návrhov kladieme dôraz na funkčnosť, prehľadnosť a previazanosť požiadaviek klienta s našim dizajnom. Sme kreativné štúdio, ktoré sa orientuje v offline aj online technológiách. Svojim klientom tak vieme poradiť to najlepšie riešenie.

Grafické štúdio, ktoré sa vyzná v technológiách

Tvorba loga

Našou snahou je vytvoriť obraz vašej spoločnosti v každom grafickom vyjadrení. Zachytiť kúsok, ktorý si váš zákazník zapamätá a prostredníctvom neho si spomenie na vás. 

Propagačné materiály

Pripravíme návrh na rôzne propagačné materiály, vizitky, plagáty, letáky, prospekty. Okrem návrhu a prípravy tlačových dát vám vieme zabezpečiť aj tlač.

Vizualizácie produktov a potlače

Podľa vašich predstáv a podkladov vám vyhotovíme grafický návrh želaného produktu. Návrh môže poslúžiť ako podklad pre výrobu alebo ako ukážka možností výroby.

VeľkoPLOŠNÁ reklama

Návrh pútavého billboardu, tabuľe, plachty na zábradlie, plot či most alebo polep výkladu predajne. Kladieme dôraz na čitateľnosť a jednoduchosť.

Katalógy, časopisy, knihy

KreatÍvne spracovanie vašej publikácie, katalógu, knihy alebo časopisu podľa podkladov. Zalomenie textu spolu s grafickou úpravou (obrázky, ilustrácie).

Grafika pre životné udalosti

V živote zažívame výnimočné udalosti o ktoré sa človek chce podeliť so svojím okolím. Napríklad svadobné oznámenie, pozvánky, pohľadnice, narodeninové karty.

Portfólio grafických prác

Roll up banner mockup with a plant in the room
Roll up banner mockup in interior scene with a plant beside it
Restaurant sign board
Načítať viac

Koniec obsahu.

V prípade záujmu vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Neváhajte nás kontaktovať.

Kontakt

Pre Viac Info

Zabezpečíme aj tlač

 papiera, letákov, vizitiek, novín, brožúr, katalógov, kníh, tabúľ, bannerov, billboardov, city lightov …

Preskúmať viac

Pre Viac Info