Grafické služby Zabezpečíme tlač Tvorba web stránok Komplexné SEO riešenia Fotografické služby Videoprodukcia E-shop Romy

Tlačové služby
Vizitky Letáky Plagáty Bannery Kalendáre Rollup Tričká s potlačou DTG Prezentačné systémy Plachty Samolepiaca fólia Okenná fólia One Way Vision

Čo si u nás môžete objednať?

Romy Creative Studio ponúka komplexné riešenia a novinky pre vaše podnikanie a služby. Vybavujeme objednávky letákov, brožúr alebo katalógov, plagátov, a tiež vizitiek a ďalších produktov. Vyrábame aj kalendáre, ktoré si môžete objednať v desiatkach variantov (vrátane jednodielnych kalendárov, trojdielnych kalendárov, kalendár s lištou, vreckových kalendárov, knižných kalendárov, pyramídových kalendárov), pričom každý z nich je možné ďalej prispôsobiť podľa vašich potrieb. V ponuke máme aj širokú škálu obalov a papierových tašiek. K dispozícii sú aj hárky typu plano, obálky, hlavičkové papiere, etikety, lepené bloky alebo samolepky, a to je len malá časť sortimentu!

Tlačíme aj na textil a reklamné pomôcky. Ponúkame služby aj realizácie personalizovaných dáždnikov, pečiatok, autodoplnkov, kľúčeniek, termohrnčekov, aj rôznych kancelárskych doplnkov.

Veľkoformátová tlač

V našej online tlačiarni ponúkame zadarmo informácie o veľkoformátovej tlači, aby ste svoje projekty mohli realizovať vo väčšom rozsahu. Vystúpte z davu a komunikujte to, čo chcete povedať na veľkom formáte!

Ak hľadáte dobrú reklamu na obchodné veľtrhy, využite reklamné stojany, objednávky rôznych druhov fólií, ktoré možno umiestniť na mnohé povrchy (okná, podlahy, autá). 

Tlač na tvrdé podklady

Pokiaľ ide o propagačné materiály. Medzi ne patrí množstvo tvrdých podkladov. Tieto suroviny sú vďaka svojej náchylnosti na spracovanie dobrým riešením na tvorbu rôznych typov reklamných tabúľ. .

Technológie veľkoformátovej tlače

Na veľkoformátovú tlač používame dva typy technológií – solventnú tlač a UV tlač. Prvá z nich je veľmi efektívna pri výrobe a zároveň poskytuje kvalitnú tlač na rôzne materiály. Farby používané pri solventnej tlači sú odolné voči vyblednutiu spôsobenému slnkom a voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Preto sa nemusíte obávať o vzhľad svojich výtlačkov – budú vyzerať dobre mnoho mesiacov.

UV tlač, ktorú vykonávame na dvoch plotrových zariadeniach, sa okrem iného používa na potlač tvrdých podkladov. Výrobky vyrobené pomocou UV tlače sú odolné voči vonkajším vplyvom a ich ďalšou výhodou je, že sa dajú spracovať ihneď po ukončení tlače.

Rozlišujeme:

  1. Lakovanie – tenká vrstva laku na výtlačku upúta pozornosť svojím leskom, ktorý veľmi dobre zvýrazní farby. Ponúkame aj možnosť UV 3D selektívneho laku, ktorý je v závislosti od hrúbky plochý alebo viac vypuklý na dotyk, vďaka ktorému môžeme ľahko zvýrazniť dôležité detaily. Dosiahneme tým aj efekt kontrastu a hĺbky. Lakovanie je forma vylepšenia tlačenia povrchovej úpravy, ktorú možno využiť pri objednávaní produktov, napríklad sú to vizitky, katalógy a tiež kalendáre.

  2. Laminovanie – je proces nanášania tenkej vrstvy fólie na povrch výtlačku, ktorá zvyšuje jeho trvanlivosť a chráni výtlačok pred mnohými faktormi. Je to mimoriadne dôležité napr. pri obaloch katalógov, letákoch alebo obaloch, ktorých laminovanie zvyšuje odolnosť voči opakovanému prezeraniu, prenášaniu, otváraniu, zatváraniu. V našej ponuke nájdete matné fólie (vrátane fólie proti poškriabaniu), lesklé fólie, ale aj matnú fóliu soft touch v dotyku pripomínajúcu broskyňovú kožu.

  3. Povrchová úprava premium – t. j. zdobenie výtlačkov metalizovanou fóliou alebo 3D UV lakom. Oba tieto procesy pridávajú propagačným materiálom okrem zvýraznenia významných detailov aj textúru a trojrozmernosť. Navyše metalizovaná fólia dodáva výtlačkom takmer zrkadlový efekt, ktorý upúta pozornosť a dodáva výtlačkom jedinečnosť. V súčasnosti máme k dispozícii 6 rôznych farieb fólie, z ktorých každá dodá vašej objednávke úplne iný výraz.

Tlačiareň pre vašu firmu – zoznámte sa s našimi technológiami

Jednou z najväčších predností našej online tlačiarne je naše rozsiahle technologické vybavenie a produkty. Online tlačiareň disponujeme najmodernejšími tlačovými strojmi, ktoré zabezpečujú vynikajúcu kvalitu tlače, farieb a krátke dodacie lehoty. Náš strojový park je jedným z najväčších v krajine – za hodinu vyrobíme približne 1 500 000 hárkov, čo predstavuje viac než 150 miliónov hárkov papiera mesačne.
V našom technologickom parku používame päť technológií:

  • ofsetová tlač

  • digitálna ofsetová tlač

  • digitálna priama tlač

  • solventná tlač

  • UV tlač

Ofsetová tlač sa vykonáva pomocou výkonných hárkových tlačiarní Heidelberg. V spoločnosti justprint.sk ponúkame veľkoformátovú ofsetovú tlač s maximálnymi rozmermi až 162×119 cm. Sme jedni z mála v našej krajine ponúkame digitálnu ofsetovú tlač; zákazky spracovávame na tlačových zariadeniach HP Indigo. Tlačiarne HP umožňujú tlač v realistickej kvalite pre formáty od A1 po B2. Táto technika sa okrem iného používa na plagáty, letáky, vizitky, ale aj kalendáre a zápisníky.

Solventná a UV tlač sa vykonáva na špecializovaných plotrových zariadeniach, ktoré zabezpečujú vysokú kvalitu tlače. Vďaka nášmu strojovému vybaveniu môžeme ponúknuť komplexnú potlač bannerov, sieťok, ale aj iných materiálov, ktoré sú plexisklo a tiež PVC dosky. Jednou z vlastností UV tlače je jej odolnosť voči rôznym poveternostným podmienkam. Táto technológia sa používa na tlač reklamných pútačov, priestorových nápisov, expozičných dielov na veľtrhoch, ako aj všetkých trojrozmerných reklamných materiálov.

Strojový park dopĺňa viazačská dielňa, kde sa vykonáva konečná úprava objednaných výtlačkov. Zošitové šitie, laminovanie, vysekávanie, lepenie, viazanie, špirálovanie, skladanie, bigovanie, preväzovanie a vŕtanie dier sú len niektoré z kníhviazačských služieb, ktoré ponúkame. Poskytujeme aj efektívnu konečnú úpravu tlače – lakujeme, fóliujeme a laminujeme.

 
 

IBA U NÁS!!

Napíšte nám čo potrebujete a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Kontakt

Pre Viac Info