Grafické služby Zabezpečíme tlač Tvorba web stránok Komplexné SEO riešenia Fotografické služby Videoprodukcia E-shop Romy

Tvorba web stránok
Tvorba webových a E-shop stránok

Tvorba web stránok na mieru.

Web stránka má spĺňať tri základné veci: má byť zameraná na návštevníka a byť presvedčivá a orientovaná na budúcnosť.

S čím pracujeme?

Úvodná konzultácia ZDARMA

Naše weby tvoríme s redakčným systémem WordPress a pluginom Elementor PRO. V prípade potreby sme schopní na mieru vyvinúť ďalšie funkcie webu. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

Čo treba pre vytvorenie vlastnej webstránky?

Rozhodli ste sa vytvoriť si vlastnú stránku na vlastnej doméne a hľadáte informácie, čo všetko pre to treba urobiť? Tak ste tu správne, lebo vám ukážeme, na čo myslieť, keď niečo takéto zamýšľate. Ušetríte vďaka tomu nielen financie, ale aj čas.

Na začiatok je dobré poznať rozdiel medzi 2 slovami, aby sa človeku neplietli a aby korektne pochopil, prečo sa napr. doména musí kúpiť a stránka vytvoriť:

  • Webstránka– je to všetko, čo vidíte na napr. tejto stránke, ktorú máte otvorenú v prehliadači, čiže text, obrázky, videá, celý jej obsah. Pre zobrazenie webstránky je nutné, aby mala kúpenú a nastavenú svoju doménu = adresu
  •  
  • Doménaje to názov webstránky, inak povedané aj URL adresa webstránky, čiže napr. pre túto stránku to je www.romycreativestudio.sk, vidíte ju hore v príkazovom riadku vášho prehliadača, tým sa každá stránka identifikuje a odlišuje od ostatných. Túto adresu si môžte dať na vizitky a pod.

8 nutných krokov k vytvoreniu stránky

Portfólio tvorby Webu

Bezplatne pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Neváhajte nás kontaktovať.

Mám záujem

Pre Viac Info